Reklama
  • Wtorek, 15 lipca 2014 (15:00)

    To nie koniec świata: Widzowie mają głos i walczą!

Kiedy okazało się, że serial „To nie koniec świata!” nie będzie kontynuowany, fani komediowej serii w dość nietypowy sposób postanowili przekonać stację Polsat do zmiany decyzji. Nie są jednak pionierami, bo to nie pierwsza tego rodzaju akcja.

Żałuję, że nie powstanie kolejna odsłona „To nie koniec świata!” – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Zasmuceni tą decyzją wielbiciele perypetii Anki i Pawła (Karolina Gorczyca, Krystian Wieczorek) oraz Ulki i Darka (Magdalena Lamparska, Eryk Lubos) wierzą, że stacja zmieni zdanie. Dlatego wpadli na pomysł nietypowej inicjatywy.

Kują żelazo, póki gorące

Reklama

– Kujemy żelazo, póki gorące. I zachęcamy wszystkich do udziału w akcji pocztówkowej. Wysyłamy kartki z apelem o trzeci sezon produkcji pod adres telewizji Polsat – tłumaczy Ewelina Średzińska, założycielka profilu – Chcemy III sezonu „To nie koniec świata!” na Facebooku. Działaniom tym mocno kibicują odtwórcy głównych ról.

– Jest mi bardzo przykro, ponieważ uwielbiałam Ulkę i będzie mi jej brakować. Bardzo wam dziękuję za to, że z nami byliście i jesteście. Trzymam kciuki – zapewnia Magdalena Lamparska. – Również chciałabym, żeby powstał kolejny sezon – dodaje Karolina Gorczyca.

Fani nie tracą nadziei

Fani nie tracą nadziei, bo dobrze wiedzą, ile warta jest ich determina cja. Emitowana wiosną 2013 roku kryminalna seria „Na krawędzi” miała zakończyć się po 13 odcinkach. Jednak po wakacjach Polsat wyemituje jej kontynuację.

Wszystko za sprawą masowej akcji zainicjowanej przez widzów, którzy czuli niedosyt.

– Nigdy nie mówię nigdy – stwierdziła Nina Terentiew, gdy dotarły do niej pierwsze sygnały o staraniach miłośników serialu. Może również losy „To nie koniec świata!” nie są przesądzone? Prężnie działają też fan- kluby „Czasu honoru” . To także dzięki ich zaangażowaniu ekipa serialu po raz siódmy spotkała się na planie, a efekty jej pracy zobaczymy już jesienią w Dwójce.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.